DREWNIANE LAMPKI

Kiedy na świat przychodzi nowy członek rodziny, troskliwy rodzic chce zapewnić mu wszystko, co najlepsze. Jednak przygotowania do powitania potomka obejmują nie tylko ubranka i pieluszki. Znaczącą rolę odgrywa również estetyka i wyposażenie otoczenia, o których warto pomyśleć już przy aranżacji dziecięcej przestrzeni. Należy zwrócić uwagę między innymi na odpowiednie oświetlenie do pokoju dziecka i dobór przyjemnych kolorów.

W KUBUKU oferujemy wysokiej jakości lampy dla dzieci, które pozwolą stworzyć maluszkowi spokojną atmosferę do odpoczynku i zasypiania. Tym, co wyróżnia oferowane przez nas produkty, nie jest jedynie dobór najlepszej klasy materiałów, lecz także wyjątkowa prezencja. Wpływ na nią ma fakt, że wszystkie dostępne w sklepie akcesoria oświetleniowe są ręcznie robione. To doskonała propozycja na prezent dla rodziców, np. z okazji przyjścia na świat ich pociechy lub jej urodzin. Już dziś poznaj całą ofertę i wybierz idealny model do pokoju maluszka!

Wysoka jakość oświetlenia dziecięcego pokoju

Gdy dokonujesz zakupu, chcesz zapewne, aby był to bezpieczny produkt, który posłuży Ci przez lata, zachowując dobry stan i funkcjonalność. Te cechy nabierają szczególnego znaczenia, jeżeli mowa o akcesoriach dla maluszka. Wysoka jakość to także nasz priorytet. Troszczymy się o nią niezmiennie, produkując lampy dla dzieci według najwyższych standardów. Wykorzystujemy jedynie najlepszej klasy drewno – naturalne, lite, np. sosnowe lub bukowe – które pochodzi ze zrównoważonego źródła, zarządzanego według zgodnych z przepisami prawa zasad eksploatowania obszarów leśnych.

Co więcej, zastosowane w oferowanych przez nas akcesoriach farby są w pełni bezpieczne i nie uczulają. Dostępne lampy wyróżniają się też ze względu na rodzaj emitowanego przez nie światła. Nie tylko zużywają mało energii, lecz są również nieszkodliwe dla wrażliwego dziecięcego wzroku, gdyż użyta w nich dioda świeci ciepłym, białym światłem LED. Pozwala ono stworzyć relaksujące otoczenie dla maluszka.

Piękne i niepowtarzalne lampy dla dzieci

Jeżeli przygotowujesz dziecięcy pokój chcesz zapewne, aby pozytywnie wpływał na nastrój i był nie tylko funkcjonalny, lecz także estetyczny. Dzięki nam zadbasz o to w kwestii oświetlenia. Dostępne w KUBUKU lampy są w kształcie sympatycznych zwierzątek lub innych przyjaznych dla oka elementów natury, które bez wątpienia spodobają się zarówno maluszkowi, jak i jego rodzicom. Nasze produkty to gwarancja najlepszej jakości oraz ponadczasowego designu.

W pokoju dziecięcym istotna jest też kolorystyka. Rozumiemy, jak trudno wybrać odpowiednie oświetlenie do pokoju dziecka. Z tego powodu ułatwiamy rodzicom to zadanie. Wszystkie ręcznie robione produkty mają przytulne i subtelne barwy. Nie wahaj się więc – poznaj bogatą ofertę lamp dla dzieci w sklepie internetowym KUBUKU. Dzięki uniwersalnej estetyce dopasujesz odpowiedni model do gustu maluszka oraz wystroju wnętrz. Nasz produkt będzie praktycznym dodatkiem, a zarazem oryginalną i stwarzającą pogodny nastrój ozdobą przestrzeni.

Funkcje lamp LED dla dzieci

W każdym pomieszczeniu oświetlenie odgrywa ważną rolę, lecz zwłaszcza w dziecięcym pokoju musi zostać odpowiednio dostosowane do potrzeb młodego człowieka. Wynika to przede wszystkim z innego rytmu dnia dziecka i jego częstych drzemek. Bez wątpienia przy łóżeczku przyda się więc lampa LED, która będzie umożliwiała regulację światła. Tę funkcję posiadają również produkty dostępne w KUBUKU. Każdy z naszych modeli ma opcję ściemniania. Dzięki temu stworzysz dogodne warunki dla maluszka, by mógł spokojnie odpoczywać, relaksować się i spać. Istnieje też możliwość wyboru jednego z trybów świecenia, a jest ich w sumie aż osiem. Niezależnie więc od ilości dziennego światła, wpadającego do pokoju, czy od pory dnia lub nocy, możesz zadbać o odpowiednie dla swojej pociechy oświetlenie. Skorzystaj z dostępnych funkcji, które stwarzają przytulną, kojącą zmysły atmosferę.

Ręcznie robione lampy od KUBUKU

Tego typu element wyposażenia jest przystosowany nie tylko do potrzeb maluszka w pierwszych miesiącach jego życia. Doskonale sprawdzi się bowiem także w pokoju kilkulatka. Ręcznie robiona lampa o przyjemnych pod względem wizualnym kształtach z regulacją światła może pełnić również rolę edukacyjną. Starsze dzieci z łatwością nauczą się samodzielnie ustawiać odpowiedni dla siebie tryb świecenia. Linie ciepłego, białego światła LED mogą stanowić miłe tło do przeglądania lub czytania pierwszych książeczek, zabawy, odpoczynku i drzemki. Co więcej, kształt lampy na pewno zaciekawi dziecko i wzbudzi jego zainteresowanie światem przyrody. To idealna okazja, aby go w niego wprowadzić, opowiadając o danym zwierzątku czy też różnego rodzaju zjawiskach.

Doskonała propozycja na prezent

Nie wiesz, co podarować dziecku krewnych bądź znajomych na wyjątkową okazję? A może szukasz upominku dla swojego maluszka? W poszukiwaniu inspiracji zapoznaj się z asortymentem sklepu KUBUKU. W ofercie dostępne są lampy z trwałą i bezpieczną diodą LED, która świeci światłem liniowym. Zapewniamy ręcznie robione akcesoria, przy produkcji których wykorzystujemy najlepszej jakości drewno oraz pozbawione szkodliwych substancji farby. Na uwagę zasługuje również funkcjonalność oferowanych produktów. Rodzic lub starsze dziecko może ustawić nie tylko odpowiednie do sytuacji natężenie światła, lecz także wybrać jeden z ośmiu trybów świecenia. Co więcej, lampy dla dzieci od KUBUKU wyróżniają się estetyką i pięknie podkreślają wystrój pokoju. Istnieje także możliwość personalizacji i zmiany koloru produktu. To idealny pomysł na prezent dla rodziców maluszka lub dla kilkulatka, który posłuży mu przez lata.

W swojej ofercie posiadamy wyłącznie bezpieczne dla dzieci produkty, których jakość stanowi gwarancję trwałości. Już dziś poznaj dostępne modele lamp w uroczych kształtach i wybierz odpowiedni dla maluszka wariant. Zapraszamy do składania zamówień!

PLN Złoty polski
EUR Euro